"Sylvia Soska"
HD Vendetta (2015) 2015 4.7
Vendetta (2015)
Vendetta (2015)

Vendetta (2015)

Aksion  2015 Shiko tani
Vlersimi: 4.7
Vendetta (2015)
HD
IMDb: 4.7
90 min

Një detektiv i shtyrë deri në limitet e tij, nuk do ndalojë para asgjëje për hakmarrjen e gruas së tij, e cila u vra nga disa kriminelë. Ai qëllimisht arrestohet…

Country:
Genre: Aksion
HD American Mary (2012) 2012 6.3
American Mary (2012)
American Mary (2012)

American Mary (2012)

Horror Thriller  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
American Mary (2012)
HD
IMDb: 6.3
103 min

Historia ndjek studenten e mjekësisë, Meri Meison, ndërsa ajo mbetet trokë dhe humbet çdo interesë ndaj botës së kirurgjisë që dikur e adhuronte. Joshja e parave të lehta e çon…

Country:
HD ABCs of Death 2 (2014) 2014 5.4
ABCs of Death 2 (2014)
ABCs of Death 2 (2014)

ABCs of Death 2 (2014)

Horror  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
ABCs of Death 2 (2014)
HD
IMDb: 5.4
125 min

ABC-ja e Vdekjes 2, është një film i ri i alfabetit të horrorit”, provokator, tronditës dhe qesharak,  i cili u krijua nga 26 regjisorë të ndryshëm nga e gjithë bota. Secilit…

Genre: Horror
HD See No Evil 2 (2014) 2014 4.7
See No Evil 2 (2014)
See No Evil 2 (2014)

See No Evil 2 (2014)

Horror  2014 Shiko tani
Vlersimi: 4.7
See No Evil 2 (2014)
HD
IMDb: 4.7
90 min

Një grup miqsh bëjnë një vizitë natën vonë në morgun e qytetit për t’i bërë një surprizë Emit për ditëlindjen e saj. Por surpriza e vërtetë vjen kur kufoma me…

Country: ,
Genre: Horror