"Takeshi Kitano"
HD Outrage Coda (2017) 2017 6.3
Outrage Coda (2017)
Outrage Coda (2017)

Outrage Coda (2017)

Aksion Dramë Krim  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Outrage Coda (2017)
HD
IMDb: 6.3
104 min

Lufta dhe rivaliteti i nxehtë mes familjeve të Jakuzës dhe mafias koreane. Intriga, plane të fshehta, vrasje dhe hakmarrje.

Country:
Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD Sonatine (1993) 1993 7.5
Sonatine (1993)
Sonatine (1993)

Sonatine (1993)

Aksion Krim Thriller  1993 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Sonatine (1993)
HD
IMDb: 7.5
94 min

Disa jakuza nga Tokio dërgohen në Okinaua për të shuar një luftë mes bandave. Por lufta përshkallëzohet dhe kapot e Tokios vendosin të shkojnë në plazh për të qetësuar gjendjen…

Country:
Zatoichi (2003)
HD
IMDb: 7.5
116 min

Një shpatar i verbër mbërrin në një qytet të kontrolluar nga banda. Aty ai takon dy vajza të cilat kanë të njëjtat qëllime si ai.

Country:
HD Brother (2000) 2000 7.2
Brother (2000)
Brother (2000)

Brother (2000)

Dramë Krim Thriller  2000 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Brother (2000)
HD
IMDb: 7.2
114 min

Një japonez gangster shkon në Los Anxhelos ku vëllai i tij jeton me një grup të vogël rracash të ndryshmë por të respektuar,të cilin ai i frymëzon që të zgjerojnë…

Country: , ,
HD Outrage Beyond (2012) 2012 6.8
Outrage Beyond (2012)
Outrage Beyond (2012)

Outrage Beyond (2012)

Aksion  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Outrage Beyond (2012)
HD
IMDb: 6.8
112 min

Përleshja që ka tronditur botën kriminale të familjeve të mëdha Jakuzave, gjithashtu ka përfshirë edhe policinë, do të zgjidhet falë ndërhyrjes së papritur të një krimineli të vjetër i cili…

Country:
Genre: Aksion
HD Outrage (2010) 2010 6.8
Outrage (2010)
Outrage (2010)

Outrage (2010)

Aksion Dramë Krim  2010 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Outrage (2010)
HD
IMDb: 6.8
109 min

Bosi i një organizate të madhe të krimit urdhëron ndihmësin e tij për të sjellë në linjë një bandë mashtruesish të trafikut të drogës, një punë e cila ndez një…

Country:
Genre: Aksion, Dramë, Krim