"Tan Bing"
HD China Salesman (2017) 2017 3.0
China Salesman (2017)
China Salesman (2017)

China Salesman (2017)

Aksion Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 3.0
China Salesman (2017)
HD
IMDb: 3.0
110 min

Një inxhinier i ri nga Kina shkon në Afrikë për të ndihmuar kompaninë e tij të fitojë një konkurrim. Por ai përfshihet në luftë dhe roli i tij do jetë…

Country: