"Tarsem Singh"
The Fall (2006)
HD
IMDb: 7.9
117 min

Në një spital në periferi të Los Anxhelesit të viteve 1920, një aktor i lënduar fillon t’i tregojë një pacienteje tjetër, një vajzë me krah të thyer, një histori fantastike…

Self/less (2015)
HD
IMDb: 6.5
117 min

Një pasanik që merret me pasuri të patundshme dhe që lëngon nga një sëmundje vdekjeprurëse transferon vetëdijen e tij në një trup të ri e të shëndosh, ama shpejt merr…

Country:
Mirror Mirror (2012)
HD
IMDb: 5.6
106 min

Një nga përrallat më të dashura në botë merr një kthesë tepër gazmore në këtë film të freskët dhe emocionues që luan fituesja e çmimit Oscar Julia Roberts. Pasi shpenzon…

Country: ,
HD Immortals (2011) 2011 6.0
Immortals (2011)
Immortals (2011)

Immortals (2011)

Aksion Dramë Fantazi  2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Immortals (2011)
HD
IMDb: 6.0
110 min

Tezeusi është një i vdekshëm i zgjedhur nga Zeusi për te udhëhequr luftën kundër mbretit të pamëshirshëm Hiperion, i cili po kërkon në të gjithë Greqinë për një arme me…

Country: , ,