"Tatsuya Nagamine"
HD Dragon Ball Super: Broly (2018) 2018 7.9
Dragon Ball Super: Broly (2018)
Dragon Ball Super: Broly (2018)

Dragon Ball Super: Broly (2018)

Aksion Animuar Sci-fi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.9
Dragon Ball Super: Broly (2018)
HD
IMDb: 7.9
100 min

Goku dhe Vexhita ndeshen me Brolin, një luftëtar sajan ndryshe nga çdo luftëtar që janë ndeshur më parë.

Country: