"Taylor Hackford"
HD Parker (2013) 2013 6.2
Parker (2013)
Parker (2013)

Parker (2013)

Aksion Krim  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Parker (2013)
HD
IMDb: 6.2
118 min

Parker, një hajdut me një kod të caktuar profesional, tradhtohet nga ortakët e tij dhe lihet pas me mendimin se u eliminua. Nën një maskim të ri dhe me aleancën…

Country:
Genre: Aksion, Krim
HD The Comedian (2016) 2016 5.7
The Comedian (2016)
The Comedian (2016)

The Comedian (2016)

Komedi  2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
The Comedian (2016)
HD
IMDb: 5.7
120 min

Xheki Bërk, një komedian i plakur i njohur për rolin kryesor në shfaqjen televizive “Shtëpia e Edit”, do të hasë vështirësi për të bërë diçka ndryshe nga ky rol përcaktues…

Country:
Genre: Komedi
HD The Devil’s Advocate (1997) 1997 7.5
The Devil’s Advocate (1997)
The Devil’s Advocate (1997)

The Devil’s Advocate (1997)

Dramë Horror Mister Thriller  1997 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
The Devil’s Advocate (1997)
HD
IMDb: 7.5
144 min

Avokati i Djallit, trajton çështjen “nëse fitorja në profesionin ligjor është vërtet gjithçka”. E kryen një avokat mëkatin fillestar të kryelartësisë, nëse beson se puna e tij është vetëm të…

Country: ,