"Ted Demme"
HD The Ref (1994) 1994 6.9
The Ref (1994)
The Ref (1994)

The Ref (1994)

Komedi  1994 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
The Ref (1994)
HD
IMDb: 6.9
96 min

Një hajdut shtëpish braktiset nga partneri i tij në mes të një vjedhjeje dhe ai detyrohet të marrë peng një familje shumë problemtike natën e vigjiljes së Krishtlindjes.

Country:
Genre: Komedi
HD Blow (2001) 2001 7.6
Blow (2001)
Blow (2001)

Blow (2001)

Dramë Krim  2001 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Blow (2001)
HD
IMDb: 7.6
124 min

Historia e vërtetë e Xhorxh Jang, njeriu që stabilizoi tregun amerikan të kokainës në vitet 1970.

Country: ,
Genre: Dramë, Krim