"Terry Zwigoff"
HD Bad Santa (2003) 2003 7.0
Bad Santa (2003)
Bad Santa (2003)

Bad Santa (2003)

Dramë Komedi Krim  2003 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Bad Santa (2003)
HD
IMDb: 7.0
92 min

Një mashtrues i mjerë dhe ortaku i tij hiqen si Babagjyshi dhe Ndihmësi i tij i vogël me qëllim që të vjedhin qendra tregtare në mbrëmjen e Krishtlindjeve. Por ata…

Country: ,
Genre: Dramë, Komedi, Krim