"Thomas Carter"
HD When the Game Stands Tall (2014) 2014 6.7
When the Game Stands Tall (2014)
When the Game Stands Tall (2014)

When the Game Stands Tall (2014)

Dramë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
When the Game Stands Tall (2014)
HD
IMDb: 6.7
115 min

Bazuar në një histori të vërtetë. Rrugëtimi i skuadrës legjendare me në krye trajnerin Bob Ladokër, i cili i mori spartanët e shkollës së mesme “De La Salle” dhe vendosi…

Country:
Genre: Dramë
Save the Last Dance (2001)
HD
IMDb: 6.2
112 min

Pas vdekjes së nënës së saj, Sara shpërngulet në Çikago me të atin. Aty bie në dashuri me një zezak me një të kaluar kriminale. Por të dy janë të…

Country:
HD Coach Carter (2005) 2005 7.3
Coach Carter (2005)
Coach Carter (2005)

Coach Carter (2005)

Dramë  2005 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Coach Carter (2005)
HD
IMDb: 7.3
136 min

Polemika të shumta e rrethojnë trajnerin e basketbollit të gjimnazit, Ken Karter pasi ai e lë të gjithë skuadrën e tij pa luajtur për shkak të shkeljes së kontratës akademike…

Country: ,
Genre: Dramë