"Thorbjørn Christoffersen"
Checkered Ninja (2018)
HD
IMDb: 7.3
83 min

Kur xhaxhai i tij, pas një udhëtimi në Tajlandë, i sjell dhuratë kukullën-ninxha me kuadrate, Eske zbulon se kukulla është e gjallë dhe mund ta ndihmojë atë me problemet në…

Country:
Ronal the Barbarian (2011) 2011 6.6
Ronal the Barbarian (2011)
Ronal the Barbarian (2011)

Ronal the Barbarian (2011)

Animuar Aventurë Fantazi  2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Ronal the Barbarian (2011)
IMDb: 6.6
89 min

Një komedi fantastike nga i riu Ronal i cili jeton në një fshat barbar. Ronal është i dobët dhe s’ka një karakter të zakonshëm si barbar. Ai përqeshet nga të…

Country: