"Tigmanshu Dhulia"
HD Yaara (2020) 2020 6.3
Yaara (2020)
Yaara (2020)

Yaara (2020)

Aksion Dramë Krim  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Yaara (2020)
HD
IMDb: 6.3
N/A

Historia e “Chaukdi Gang” dhe burrave të cilët ndihmuan në rritjen e kësaj bande. Kjo bandë prej katër personash është kapur nga policia dhe po vuan dënimin në burg. Këta…

Country:
Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD Paan Singh Tomar (2012) 2012 8.2
Paan Singh Tomar (2012)
Paan Singh Tomar (2012)

Paan Singh Tomar (2012)

Dramë Krim  2012 Shiko tani
Vlersimi: 8.2
Paan Singh Tomar (2012)
HD
IMDb: 8.2
135 min

Historia e Pan Sing Tomar, një atlet Indian, i shpallur shtatë herë kampion në garën me pengesa, i cili, pas tërheqes së tij, kthehet në rebelin më të frikshëm në…

Country:
Genre: Dramë, Krim