"Tim Hunter"
HD Looking Glass (2018) 2018 4.6
Looking Glass (2018)
Looking Glass (2018)

Looking Glass (2018)

Mister Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 4.6
Looking Glass (2018)
HD
IMDb: 4.6
103 min

Një çift, për të hedhur pas humbjen e vajzës, zhvendosen nga qyteti dhe bëhen pronarë të një hoteli në një qytezë të vogël. Pas ardhjes së tyre, fillojnë të ndodhin…

Country: ,