"Tim Smit"
HD Kill Switch (2017) 2017 4.8
Kill Switch (2017)
Kill Switch (2017)

Kill Switch (2017)

Aksion Sci-fi Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 4.8
Kill Switch (2017)
HD
IMDb: 4.8
91 min

Një pilot përpiqet të shpëtojë familjen e tij dhe planetin pasi një eksperiment për të siguruar energji të pashterueshme shkon keq.