"Tim Story"
HD Shaft (2019) 2019 6.4
Shaft (2019)
Shaft (2019)

Shaft (2019)

Aksion Krim  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Shaft (2019)
HD
IMDb: 6.4
111 min

Xhon Shaft i riu, një ekspert për sigurinë kibernetike, me ndihmën e familjes së tij zbulon të vërtetën e vdekjes së parakohshme të mikut të tij më të mirë.

Country:
Genre: Aksion, Krim
HD Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007) 2007 5.6
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007)
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007)

Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007)

Aksion Aventurë Fantazi Thriller  2007 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007)
HD
IMDb: 5.6
92 min

4 fantastiket mësojne se ata nuk janë të vetmit me fuqi të mbinatyrshme në univers, kur përballen me Serfistin e Argjend dhe ngrënesin e planetëve.

Country: , ,
HD Kevin Hart: What Now? (2016) 2016 5.9
Kevin Hart: What Now? (2016)
Kevin Hart: What Now? (2016)

Kevin Hart: What Now? (2016)

Komedi  2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Kevin Hart: What Now? (2016)
HD
IMDb: 5.9
96 min

Komediani Kevin Hart performon para një publiku prej 50 000 njerëzish në stadiumin e hapur të Filadelfias, fusha Lincoln Financial

Country:
Genre: Komedi
HD Think Like a Man (2012) 2012 6.6
Think Like a Man (2012)
Think Like a Man (2012)

Think Like a Man (2012)

Komedi Romancë  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Think Like a Man (2012)
HD
IMDb: 6.6
122 min

Ekuilibri i pushtetit në lidhjet e katër çifteve trazohet kur gratë fillojnë të ndjekin këshillën e librit të Stiv Harvit: Vepro si Një Zonjë, Por Mendo si Një Mashkull, për…

Country:
HD Ride Along 2 (2016) 2016 5.9
Ride Along 2 (2016)
Ride Along 2 (2016)

Ride Along 2 (2016)

Aksion Komedi  2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Ride Along 2 (2016)
HD
IMDb: 5.9
102 min

Këtë herë polici në provë Ben Barber do të martohet me motrën e kolegut dhe shokut të tij Xhejms Pejtonit, por pak ditë para dasmës duhet të kapin një shpërndarës…

Country:
Genre: Aksion, Komedi
HD Think Like a Man Too (2014) 2014 5.8
Think Like a Man Too (2014)
Think Like a Man Too (2014)

Think Like a Man Too (2014)

Komedi Romancë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Think Like a Man Too (2014)
HD
IMDb: 5.8
106 min

Të gjitha çiftet janë kthyer për një fundjavë në Las Vegas, por planet për një fundjavë romantike shkojnë mbrapsht kur aventurat e tyre të ndryshme i çojnë në situata kompromentuese,…

Country:
HD Ride Along (2014) 2014 6.2
Ride Along (2014)
Ride Along (2014)

Ride Along (2014)

Aksion Komedi  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Ride Along (2014)
HD
IMDb: 6.2
99 min

Roja e sigurisë Ben i bashkëngjitet policit Xhejms, në një patrullim 24 orësh për t’i vërtetuar atij që është i aftë të martohet me motrën e tij.

Country:
Genre: Aksion, Komedi