"Tim Trachte"
HD Close to the Horizon (2019) 2019 6.7
Close to the Horizon (2019)
Close to the Horizon (2019)

Close to the Horizon (2019)

Dramë Romancë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Close to the Horizon (2019)
HD
IMDb: 6.7
109 min

Xhesika e di si do të jetë jeta e saj dhe ku do ta çojë. Por kur takohet me Danin, një djalosh me një të kaluar të ndërlikuar, çdo gjë…

Country: ,