"Timo Tjahjanto"
HD Killers (2014) 2014 6.4
Killers (2014)
Killers (2014)

Killers (2014)

Aksion Dramë Krim  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Killers (2014)
HD
IMDb: 6.4
137 min

Një vrasës psikopat japonez, aksidentalisht nxit “anën e errët” të një gazetari. Ata fillojnë të komunikojnë me anë të internetit dhe krijojnë një lidhje të ndërlikuar.

Country: ,
Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD The Night Comes for Us (2018) 2018 7.0
The Night Comes for Us (2018)
The Night Comes for Us (2018)

The Night Comes for Us (2018)

Aksion Krim Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
The Night Comes for Us (2018)
HD
IMDb: 7.0
121 min

Ito, një vrasës me pagesë, pjesë e Triadës aziatike, gjendet në luftë mes bandës së tij dhe dëshirës për të shpëtuar një vajzë të vogël nga vdekja e pamëshirshme.

Country: ,
V/H/S/2 (2013)
HD
IMDb: 6.0
96 min

Duke kërkuar për një student të humbur, dy hetues privatë hyjnë me forcë brenda shtëpisë së tij dhe gjejnë një koleksion videokasetash. Duke parë përmbajtjet e tmerrshme të secilës kasetë,…

Country: , ,
HD Headshot (2016) 2016 6.3
Headshot (2016)
Headshot (2016)

Headshot (2016)

Aksion Thriller  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Headshot (2016)
HD
IMDb: 6.3
118 min

Një i plagosur me plumb kokës, e gjen vetën në spital pa ndjenja dhe kur zgjohet i duhet të zbuloje se kush e plagosi e cili është vet. Mos e…

Country:
V/H/S/2 (2013)
HD
IMDb: 6.0
96 min

Duke kërkuar për një student të zhdukur, dy hetues privatë hyjne në shtëpinë e tij dhe zbulojne koleksionin e tij të kasetave VHS. Duke parë përmbajtjen të çdo kasete, ata…

Country: , ,