"Timur Bekmambetov"
HD Abraham Lincoln: Vampire Hunter (2012) 2012 5.9
Abraham Lincoln: Vampire Hunter (2012)
Abraham Lincoln: Vampire Hunter (2012)

Abraham Lincoln: Vampire Hunter (2012)

Aksion Fantazi Horror  2012 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Abraham Lincoln: Vampire Hunter (2012)
HD
IMDb: 5.9
105 min

Abraham Linkoln, Presidenti i 16 i SHBA-së zbulon se vampirët kan plan të pushtojnë Amerikën. Ai niset në një mision për shfarosjen e tyre…

Country: ,
HD Wanted (2008) 2008 6.7
Wanted (2008)
Wanted (2008)

Wanted (2008)

Aksion Krim Thriller  2008 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Wanted (2008)
HD
IMDb: 6.7
110 min

Një llogaritar mëson se ai është djali i një vrasësi profesionist, dhe ndante të njëjtat aftësi mbinjerëzore për të vrarë.

Country: ,
Ben-Hur (2016) 2016 5.7
Ben-Hur (2016)
Ben-Hur (2016)

Ben-Hur (2016)

Aksion Aventurë Dramë  2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Ben-Hur (2016)
IMDb: 5.7
123 min

Pa të drejtë, fisniku Xhuda Ben Hër bëhet skllav nga Roma dhe transferohet në det, por pasi shpëton nga vuajtjet e tij, Ben Hër kthehet për të marrë hak ndaj…

Country: