"Toby Tobias"
HD Blood Orange (2016) 2016 4.3
Blood Orange (2016)
Blood Orange (2016)

Blood Orange (2016)

Thriller  2016 Shiko tani
Vlersimi: 4.3
Blood Orange (2016)
HD
IMDb: 4.3
85 min

Yjet e “Blood Orange” Igi Pop dhe Bill, është një yll rroku në plakje që jeton me gruan e tij të bukur e të re Isabelën (Kacey Barnfield). Në parajsën…

Country: ,
Genre: Thriller