"Tod Williams"
HD Paranormal Activity 2 (2010) 2010 5.6
Paranormal Activity 2 (2010)
Paranormal Activity 2 (2010)

Paranormal Activity 2 (2010)

Thriller  2010 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Paranormal Activity 2 (2010)
HD
IMDb: 5.6
91 min

Paranormal Activity 2 është po aq tronditës sa dhe i pari. Sapo Danieli dhe Kristi mirëpresin një fëmijë të sapolindur në shtëpinë e tyre, një prezencë djallëzore fillon t’i terrorizojë,…

Country:
Genre: Thriller
Cell (2016)
HD
IMDb: 4.3
98 min

Kur një sinjal misterioz telefoni shkakton një kaos apokaliptik, një artist është i vendosur të bashkohet me djalin e tij në Nju Inglënd.

Country: