"Todd Haynes"
HD Dark Waters (2019) 2019 7.6
Dark Waters (2019)
Dark Waters (2019)

Dark Waters (2019)

Dramë Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Dark Waters (2019)
HD
IMDb: 7.6
126 min

Kjo histori tregon luftën e një avokati të thjesht dhe të familjeve të një komuniteti në Virxhinian Perëndimore që luftuan me vite kundër një prej kompanive më të mëdhaja kimike…

Country:
HD Carol (2015) 2015 7.2
Carol (2015)
Carol (2015)

Carol (2015)

Dramë Romancë  2015 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Carol (2015)
HD
IMDb: 7.2
118 min

Në Nju Jorkun e viteve 1950, një shitëse e cila ëndërron për një të ardhme më të mirë, bie në dashuri me një grua më të madhe se vetja dhe…

Country: ,