"Todor Chapkanov"
HD Boyka: Undisputed IV (2016) 2016 7.0
Boyka: Undisputed IV (2016)
Boyka: Undisputed IV (2016)

Boyka: Undisputed IV (2016)

Aksion Krim Thriller  2016 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Boyka: Undisputed IV (2016)
HD
IMDb: 7.0
86 min

Bojka vazhdon të korrë sukses dhe qëllimi i tij është të arrije ndeshjet e majme, por një vdekje e papritur e kundërshtarit të tij i ndryshon komplet të ardhmen.

Country: ,