"Tom Brady"
HD The Hot Chick (2002) 2002 5.5
The Hot Chick (2002)
The Hot Chick (2002)

The Hot Chick (2002)

Fantazi Komedi  2002 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
The Hot Chick (2002)
HD
IMDb: 5.5
104 min

Një palë vathë magjikë që vijnë nga Abisinia e kohërave të lashta krijojnë një ngatërresë të paparë! Xhesika, vajza më seksi dhe më e famshme në shkollën e saj, të…

Country:
Genre: Fantazi, Komedi