"Tom Hammock"
HD The Last Survivors (2014) 2014 5.3
The Last Survivors (2014)
The Last Survivors (2014)

The Last Survivors (2014)

Aksion Horror Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
The Last Survivors (2014)
HD
IMDb: 5.3
95 min

Një vajzë adoleshente lufton për të mbrojtur pusin e fundit që punon, në një luginë të prekur nga thatësira. Ndërkohë që në zonë ndodhet dhe një baron i babëzitur për…

Country: