"Tom Harper"
The Aeronauts (2019)
HD
IMDb: 6.6
100 min

Pilotja Amelia dhe shkencëtari Xhejms nisen në një fluturim të jashtëzakonshëm mbijetese me balonë, ku përpiqen të bëjnë zbulime të reja të atmosferës dhe të thyejnë rekordin e fluturimit më…

Country: ,
HD Wild Rose (2018) 2018 7.2
Wild Rose (2018)
Wild Rose (2018)

Wild Rose (2018)

Dramë Komedi Muzikë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Wild Rose (2018)
HD
IMDb: 7.2
101 min

Një grua e re nga Glasgou, ëndërron të bëhet këngëtare e muzikës kantri në Neshvill, por ajo që i bëhet pengesë është jeta e saj e mbushur me telashe.

Country: , ,