"Tom McGrath"
HD The Boss Baby (2017) 2017 6.3
The Boss Baby (2017)
The Boss Baby (2017)

The Boss Baby (2017)

Animuar Familjar Komedi  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
The Boss Baby (2017)
HD
IMDb: 6.3
97 min

Një bebe e vogël, e veshur me kostum e që lëviz gjithmonë me një valixhe në dorë, bëhet bashkë me vëllanë 7 vjeçar për t’i dhënë fund planit për të…

Country:
HD Madagascar 3: Europe’s Most Wanted (2012) 2012 6.8
Madagascar 3: Europe’s Most Wanted (2012)
Madagascar 3: Europe’s Most Wanted (2012)

Madagascar 3: Europe’s Most Wanted (2012)

Animuar Familjar Komedi  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Madagascar 3: Europe’s Most Wanted (2012)
HD
IMDb: 6.8
93 min

Luani Aleks, zebra Marti, gjirafa Melman dhe hipopotami Gloria luftojnë ende që të kthehen në shtëpinë e tyre në kopshtin zoologjik në Nju Jork. Natyrisht që edhe mbreti Xhulian, Mori…

Country:
HD Madagascar: Escape 2 Africa (2008) 2008 6.6
Madagascar: Escape 2 Africa (2008)
Madagascar: Escape 2 Africa (2008)

Madagascar: Escape 2 Africa (2008)

Animuar Familjar Komedi  2008 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Madagascar: Escape 2 Africa (2008)
HD
IMDb: 6.6
89 min

Kafshët mundohen të kthehen në Nju Jork, por bien në një strehë kafshësh të egra në Afrikë, ku Aleksi ribashkohet me prindërit e tij.

Country: