"Tommy Chong"
HD Up in Smoke (1978) 1978 7.0
Up in Smoke (1978)
Up in Smoke (1978)

Up in Smoke (1978)

Komedi  1978 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Up in Smoke (1978)
HD
IMDb: 7.0
86 min

Aventura e dy të droguarve nga Meksiko në Los Anxhelos, të ndjekur nga fati dhe paaftësia e detektiv Sadenko. Një film plot skena gazmore. Mos e humbisni!

Country:
Genre: Komedi