"Tony Bui"
HD The Throwaways (2015) 2015 4.5
The Throwaways (2015)
The Throwaways (2015)

The Throwaways (2015)

Aksion Fantazi Thriller  2015 Shiko tani
Vlersimi: 4.5
The Throwaways (2015)
HD
IMDb: 4.5
90 min

Hakeri i njohur Drju Reinolds kapet nga CIA dhe i propozohet që të punojë për ta ose ta kalojë jetën në burg. Ai pranon me kushtin e vetëm që skuadrën…

Country: