"Tony Mahony"
HD The Mule (2014) 2014 6.3
The Mule (2014)
The Mule (2014)

The Mule (2014)

Komedi Krim  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
The Mule (2014)
HD
IMDb: 6.3
103 min

(Filmi bazohet në ngjarje të vërteta!) Rei Xhenkins futet në trafik droge nga shoku i tij. Pasi ai gëlltit 1 kilogram heroinë në stomak, kapet nga polica dhe detyrohet për ta…

Country:
Genre: Komedi, Krim