"Tony Scott"
HD Top Gun (1986) 1986 6.9
Top Gun (1986)
Top Gun (1986)

Top Gun (1986)

Aksion Dramë  1986 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Top Gun (1986)
HD
IMDb: 6.9
110 min

Ndërsa studentët në shkollën elitare të armëve luftarake të Marinës Amerikane garojnë për të qenë më të mirët në klasë, një pilot i ri i guximshëm mëson disa gjëra jashtë…

Country:
Genre: Aksion, Dramë
Revenge (1990)
HD
IMDb: 6.3
124 min

Xhej Kokran (Kevin Kostner), një pilot i sapodalë në pension i Marinës së SHBA-së, udhëton në Meksikë për të kaluar kohën me mikun e tij Tibi Mendez (Entoni Kuin), një…

Country: ,
HD Unstoppable (2010) 2010 6.8
Unstoppable (2010)
Unstoppable (2010)

Unstoppable (2010)

Aksion Thriller  2010 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Unstoppable (2010)
HD
IMDb: 6.8
98 min

Një tren mallrash gjysmë milje i gjatë pa ekuipazh po i afrohet një qyteti në mënyrë të rrezikshme për shkak të një defekti. Një inxhinier veteran dhe një makinist i…

Country:
HD Man on Fire (2004) 2004 7.7
Man on Fire (2004)
Man on Fire (2004)

Man on Fire (2004)

Aksion Dramë Thriller  2004 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
Man on Fire (2004)
HD
IMDb: 7.7
146 min

Në Meksikë, një ish-vrasës betohet për hakmarrje ndaj atyre që i kryen një akt shumë të keq familjes për të cilën ishte punësuar për ta mbrojtur.

Country: , , ,
HD The Last Boy Scout (1991) 1991 7.0
The Last Boy Scout (1991)
The Last Boy Scout (1991)

The Last Boy Scout (1991)

Aksion Thriller  1991 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
The Last Boy Scout (1991)
HD
IMDb: 7.0
105 min

Një detektiv cinik i papunë bashkohet me një ish-mbrojtës të papunë për të zbardhur një çështje vrasjeje që përfshin një ekip futbolli dhe një politikan.

Country:
Déjà Vu (2006)
HD
IMDb: 7.0
126 min

Pasi një anije bombardohet në Nju Orlins, një agjent duhet ta gjejë fajtorin me anë të një teknologjie të re gjurmuese, por i hyn në zemër një prej viktimave…

Country: ,
HD The Taking of Pelham 1 2 3 (2009) 2009 6.4
The Taking of Pelham 1 2 3 (2009)
The Taking of Pelham 1 2 3 (2009)

The Taking of Pelham 1 2 3 (2009)

Aksion Krim Thriller  2009 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
The Taking of Pelham 1 2 3 (2009)
HD
IMDb: 6.4
106 min

Country: ,
HD Domino (2005) 2005 5.9
Domino (2005)
Domino (2005)

Domino (2005)

Aksion Krim  2005 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Domino (2005)
HD
IMDb: 5.9
127 min

Një tregim i jetës së Domino Harvit. Vazja e aktorit Lorens Harvit, e cila kaloi nga karriera  si modele e Fordit në një gjahtare shpërblimesh.

Country: , ,
Genre: Aksion, Krim