"Trent Haaga"
HD 68 Kill (2017) 2017 6.0
68 Kill (2017)
68 Kill (2017)

68 Kill (2017)

Komedi Krim  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
68 Kill (2017)
HD
IMDb: 6.0
93 min

Pasi mashtrohet dhe grabit 68 mijë dollarë me të dashurën e vet, Çipi frikacak rreth të 30-tave i cili nuk i reziston dot femrave të bukura, e gjen veten të…

Country:
Genre: Komedi, Krim