"Trey Edward Shults"
HD Waves (2019) 2019 7.6
Waves (2019)
Waves (2019)

Waves (2019)

Dramë Romancë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Waves (2019)
HD
IMDb: 7.6
135 min

 Tregon historinë e dhimbshme të një familjeje periferike, me personazhe të tipeve të ndryshme por që pas një humbjeje të madhe bëhen së bashku.

Country: ,
HD It Comes at Night (2017) 2017 6.2
It Comes at Night (2017)
It Comes at Night (2017)

It Comes at Night (2017)

Dramë Horror Mister  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
It Comes at Night (2017)
HD
IMDb: 6.2
91 min

Ai ka gjetur siguri në shtëpinë e tij, teksa një kërcënim masiv po terrorizon botën jashtë. Së bashku me bashkëshorten dhe djalin kanë vendosur rregulla strikte në rutinën e tyre…

Country: