"Trish Sie"
Pitch Perfect 3 (2017) 2017 5.8
Pitch Perfect 3 (2017)
Pitch Perfect 3 (2017)

Pitch Perfect 3 (2017)

Komedi Muzikë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Pitch Perfect 3 (2017)
IMDb: 5.8
93 min

Pasi kanë fituar kampionatin botëror, Belat e gjejnë veten të ndarë dhe zbulojnë se po muzika po i lë përfundimisht. Një mundësi e fundit për një turne jashtë SHBA-së, i…

Country:
Genre: Komedi, Muzikë
HD Step Up All In (2014) 2014 6.0
Step Up All In (2014)
Step Up All In (2014)

Step Up All In (2014)

Dramë Muzikë Romancë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Step Up All In (2014)
HD
IMDb: 6.0
112 min

Në kapitullin emocionues të radhës, të “Step up”, të gjithë yjet e pjesëve të mëparshme mblidhen bashkë në Las Vegasin vezullues, në betejë për një fitore që mund të përcaktojë…

Country: ,
HD The Sleepover (2020) 2020 5.6
The Sleepover (2020)
The Sleepover (2020)

The Sleepover (2020)

Aksion Aventurë Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
The Sleepover (2020)
HD
IMDb: 5.6
100 min

Kur një motër dhe vëlla, zbulojnë se nëna e tyre, në dukje normale, është një ish-hajdute në mbrojtjen e dëshmitarit, e detyruar të bëjë një punë të fundit, bashkohen për…

Country: