"Troy Escamilla"
HD Mrs. Claus (2018) 2018 3.6
Mrs. Claus (2018)
Mrs. Claus (2018)

Mrs. Claus (2018)

Horror  2018 Shiko tani
Vlersimi: 3.6
Mrs. Claus (2018)
HD
IMDb: 3.6
86 min

Një grup studentësh kolegji shkojnë një festë Krishtlindjesh në shtëpinë e një grupi shoqëror vajzash, që ka një të kaluar të keqe, dhe përndiqen nga një vrasëse e etur për…

Country:
Genre: Horror