"Tyler Shields"
HD Final Girl (2015) 2015 4.7
Final Girl (2015)
Final Girl (2015)

Final Girl (2015)

Aksion Dramë Thriller  2015 Shiko tani
Vlersimi: 4.7
Final Girl (2015)
HD
IMDb: 4.7
90 min

Një burrë mëson një vajzë se si ajo të kthehet në një armë vdekjeprurëse. Kur ajo mbush 18 vjeç, pikas një grup adoleshentësh që vrasin femra dhe këtu nis sezoni…

Country: ,