"Ui-seok Jo"
HD Cold Eyes (2013) 2013 7.1
Cold Eyes (2013)
Cold Eyes (2013)

Cold Eyes (2013)

Aksion Krim Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Cold Eyes (2013)
HD
IMDb: 7.1
119 min

Country:
HD Master (2016) 2016 6.6
Master (2016)
Master (2016)

Master (2016)

Aksion Krim  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Master (2016)
HD
IMDb: 6.6
143 min

Një agjent policie ndjek kryetarin e një kompani koreane që është i përfshirë në mashtrim dhe korrupsion.

Country:
Genre: Aksion, Krim