"Valeri Milev"
HD Wrong Turn 6: Last Resort (2014) 2014 4.2
Wrong Turn 6: Last Resort (2014)
Wrong Turn 6: Last Resort (2014)

Wrong Turn 6: Last Resort (2014)

Horror  2014 Shiko tani
Vlersimi: 4.2
Wrong Turn 6: Last Resort (2014)
HD
IMDb: 4.2
91 min

Një trashëgimi e papritur dhe e mistershme sjell Denin dhe shokët e tij tek Hobb Springs, një vend i harruar thellë në Virxhinian Perëndimore. Hobb Springs është nën kontrollin e…

Country:
Genre: Horror
HD Re-Kill (2015) 2015 5.0
Re-Kill (2015)
Re-Kill (2015)

Re-Kill (2015)

Horror Sci-fi  2015 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
Re-Kill (2015)
HD
IMDb: 5.0
88 min

Pas pesë vitesh të pasuar nga një epidemi zombish, burrat e gratë e Divizionit-R luftojnë dhe shkatërrojnë të pavdekshmit. Kur ata shohin shenja të një epidemie të dytë, frikësohen se…

Country:
Genre: Horror, Sci-fi