"Vasily Serikov"
HD 22 Minutes (2014) 2014 5.3
22 Minutes (2014)
22 Minutes (2014)

22 Minutes (2014)

Aksion Krim  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
22 Minutes (2014)
HD
IMDb: 5.3
120 min

Një anije transportuese gazi sulmohet nga piratët somalezë në gjirin e Adenit. Marina Ruse dërgon një shkatërrues për të liruar pengjet dhe anijen e marrë peng.

Country:
Genre: Aksion, Krim