"Vaughn Stein"
HD Terminal (2018) 2018 5.4
Terminal (2018)
Terminal (2018)

Terminal (2018)

Krim Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
Terminal (2018)
HD
IMDb: 5.4
95 min

Historia e dy vrasësve që po kryejnë një detyrë, një mësues që po ndeshet me një sëmundje fatale, një pastrues misterioz dhe një kamariere kureshtare.

Genre: Krim, Thriller