"Vicky Jewson"
HD Close (2019) 2019 5.7
Close (2019)
Close (2019)

Close (2019)

Aksion Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Close (2019)
HD
IMDb: 5.7
94 min

Një truprojë dhe ekspert kundër-terrorizmi pranon një punë që të mbrojë një trashëgimtare të re të pasur. Asnjëra palë nuk është e lumtur për marrëveshjen derisa një rrëmbim i dhunshëm…

Country: ,