"Vijay Krishna Acharya"
HD Dhoom 3 (2013) 2013 5.4
Dhoom 3 (2013)
Dhoom 3 (2013)

Dhoom 3 (2013)

Aksion Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
Dhoom 3 (2013)
HD
IMDb: 5.4
172 min

Për të marrë hak për vdekjen e babait të tyre, dy vëllezërit binjakë, artistë cirku të trajnuar në magji dhe akrobaci, bëhen hajdutë vetëm për të fundosur një bankë të…

Country:
HD Thugs of Hindostan (2018) 2018 4.0
Thugs of Hindostan (2018)
Thugs of Hindostan (2018)

Thugs of Hindostan (2018)

Aksion Aventurë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 4.0
Thugs of Hindostan (2018)
HD
IMDb: 4.0
164 min

Një histori për dashurinë e një njeriu për kombin e tij dhe dashurinë e dikujt tjeter për pushtet. Një aventurë epike e mbushur me plot emocione dhe luftë në dete.

Country: