"Vikram Bhatt"
HD Ghost (2019) 2019 6.8
Ghost (2019)
Ghost (2019)

Ghost (2019)

Horror Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Ghost (2019)
HD
IMDb: 6.8
130 min

Karan Khanna, një politikan me origjinë indiane në Mbretërinë e Bashkuar, akuzohet se vrau gruan e tij. Ai i thotë avokatit të tij se një fantazmë kreu vrasjen dhe se…

Country: ,
HD Raaz Reboot (2016) 2016 4.5
Raaz Reboot (2016)
Raaz Reboot (2016)

Raaz Reboot (2016)

Horror  2016 Shiko tani
Vlersimi: 4.5
Raaz Reboot (2016)
HD
IMDb: 4.5
128 min

Filmi i katërt i një serie filmash horror që zbulojnë të fshehta, mistere dhe dobësi njerëzore.

Country:
Genre: Horror