"Vikramaditya Motwane"
HD Bhavesh Joshi Superhero (2018) 2018 7.6
Bhavesh Joshi Superhero (2018)
Bhavesh Joshi Superhero (2018)

Bhavesh Joshi Superhero (2018)

Aksion Dramë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Bhavesh Joshi Superhero (2018)
HD
IMDb: 7.6
154 min

Historia e Bavesh Xhoshit, një superhero indian, që nis të përmbushë dëshirën e shokut të vrarë për të pastruar dhe reformuar vendin, duke u stërvitur dhe duke u shfaqur me…

Country:
Genre: Aksion, Dramë