"Vincent Paronnaud"
HD Persepolis (2007) 2007 8.0
Persepolis (2007)
Persepolis (2007)

Persepolis (2007)

Animuar Dramë  2007 Shiko tani
Vlersimi: 8.0
Persepolis (2007)
HD
IMDb: 8.0
96 min

Një vajzë iraniane e pjekur para moshës së saj dhe që nuk ka frikë të shprehet rritet gjatë Revolucionit Islamik.

Country: ,
Genre: Animuar, Dramë