"Vincenzo Natali"
HD In the Tall Grass (2019) 2019 5.4
In the Tall Grass (2019)
In the Tall Grass (2019)

In the Tall Grass (2019)

Dramë Horror Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
In the Tall Grass (2019)
HD
IMDb: 5.4
101 min

Pasi dëgjuan thirrjen e një djali të ri për ndihmë, një motër dhe vëlla futen në një fushë të gjerë me bar të gjatë në Kansas, por së shpejti zbulojnë…

Country: ,
Haunter (2013)
HD
IMDb: 5.9
97 min

Lisa Xhonson do dhe një ditë për të mbushur 16 vjeç. Dhe kështu do të mbetet përgjithmonë. Ajo dhe familja e saj kanë vdekur dhe janë dënuar ta përsërisin atë…

Country: ,
Splice (2009)
HD
IMDb: 5.7
104 min

Super-ylli i inxhinierisë gjenetike Kliv dhe Elsa specializohen në bashkimin e ADN-së së kafshëve të ndryshme për të krijuar hibride të rinj të jashtëzakonshëm. Tani duan të përdorin ADN-në njerëzore…

Country:
HD ABCs of Death 2 (2014) 2014 5.4
ABCs of Death 2 (2014)
ABCs of Death 2 (2014)

ABCs of Death 2 (2014)

Horror  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
ABCs of Death 2 (2014)
HD
IMDb: 5.4
125 min

ABC-ja e Vdekjes 2, është një film i ri i alfabetit të horrorit”, provokator, tronditës dhe qesharak,  i cili u krijua nga 26 regjisorë të ndryshëm nga e gjithë bota. Secilit…

Genre: Horror