Seria mbrapa

Chernobyl: Aftermath Sezoni 1 – Episodi 4 (I FUNDIT)

I riu Vitas është në gjendje kritike. Shpresa e tij e vetme është një transplant organesh nga babai i tij. U deshën 30 vite konfuzion që historia e dashurisë ndërmjet Leras dhe Vitas të përfundonte me fund të lumtur.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 Comment

Offi

at 5:45 pm

Shume be interesant puna e juve, kryni more serialet qe i keni nis niher, tana qitni te reja, se shume jeni tu e tepru qishtu, se din njeri a me nis me kshyr ni serial te ju qaq shpesh qe i leni ne gjysem

Rrini aktiv me Fear the Walking Dead, The Sopranos, The Good Doctor, House of Cards tana qitni te reja, qitjani fundin naj serialit bile