Seria e rradhës

Demon Slayer Sezoni 1 – Episodi 1

Pasi familja e tij u vra brutalisht dhe motra e tij u shndërrua në një demon, Tanjiro një çunak me zemër zotohet se do bëhet vrasësi i demonëve në mënyrë që të hakmerret për njerëzit e tij të dashur që humbën jetën.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *