Seria mbrapaSeria e rradhës

Demon Slayer Sezoni 1 – Episodi 12

Tanjiro ndahet nga Zenitsu kur hyn në një shtëpi misterioze ku takon një demon dhe një person tjetër.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *