Seria mbrapaSeria e rradhës

Demon Slayer Sezoni 1 – Episodi 16

Tanjiro dhe Inosuke drejtohen më lart në mal ndërsa luftojn me vrasësit e demonëve, të bllokuar nga rrjetat e merimangës. Së shpejti ata zbulojnë se familja e demonëve merimangë qëndron pas të gjithave.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *