Seria mbrapaSeria e rradhës

Demon Slayer Sezoni 1 – Episodi 17

Zenitsu e gjen veten vetëm në pyll ku ndesh një merimangë me fytyrë njerëzore. Pavarësisht se është i tmerruar ai bën më të mirën e tij dhe arrin të mposhtë njeriun merimangë duke përdorur një teknikë të re.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *