Seria mbrapaSeria e rradhës

Demon Slayer Sezoni 1 – Episodi 18

Lartë në mal Tanjiro dhe Inosuke përballen me At Demon merimangë, një nga Dymbëdhjetë demonët e rrezikshëm, (ose të paktën ata mendojnë kështu).

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *